pondělí 27. října 2014

Doombreaker

Do dlouhé době jsem se pustil do herního projektu, a také ho dokončil. A to asi hlavně díky soutěži Velkého Chytráka, která byla ohraničena deseti dny. A během deseti dnů vám to nadšení z tvorby většinou neopadne. V kombinaci se školou a prací to byly tak sotva dny tři, ale na tom příliš nezáleží. Na hře jsem pracoval s kamarády Michalem Kocourkem, který se postaral o grafiku, a Petrem Tomášem, jenž složil hudbu. Celá hra je dělaná s maximální nadsázkou, podle čehož vypadá i trailer. Ano, máme trailer!Říkají si Světlonoši. Jsou nositeli světla ve světě, který se propadl do temnoty. Slunce nevyšlo již šestnáct měsíců, a tak nezbývá než se schoulit k mihotavému světlu, které vás ale před démony pekel neochrání. Jeden člověk nemůže zvrátit koloběh osudu, ale může vnést naději i do těch nejtemnějších koutů.

Hra se ovládá tlačítky Q, W, E, a R. Stáhnete ji buď na Dropboxu nebo Ulož.to. Případně můžete navštívit i kartu hry v soutěži a vyzkoušet si počiny ostatních tvůrců. Některé za to určitě stojí.


Na konec bych ještě rád poděkoval dalším lidem, kteří přispěli testováním, drobnou pomocí či trefnou radou: David Kocourek, Jirka Hrad, Jirka Vojtěch, Michal Jinoch, Roman Kejklíček. 

Žádné komentáře: