sobota 1. června 2013

Indian na Startovači

Před patnácti dny začal Indian prostřednictvím Kickst... Startovače vybírat na nové studio. O tři a půl hodiny později vybral požadovaných 20 000 Kč. Dnes nám už fanoušci přispěli částkou v hromadné výši přes 80 000 Kč a stále nás čeká ještě dalších 45 dní. 

Musím říci, že se celá kampaň povedla velmi dobře naplánovat a i přes naše obavy vše dopadlo výborně. Několik let jsme natáčeli ve studiu PlayZone. I po tom, co jsme už na PlayZone TV nevysílali, tak jsme měli dohodu s vedením a dál u nich natáčeli. Poslední měsíce byly těžké, do studia jsme měli velmi omezený přístup, a proto jsme snažili natáčet vstupy z veletrhů, vývojářských studií, festivalů a dalších akcí. To už ale skončilo, studio se rozebralo a zavřelo. Nám tedy nezbylo nic jiného, než začít točit v improvizovaném studiu přímo ve Fiolově domě. Věděli jsme ale, že pokud budeme chtít pokračovat, bude nezbytné postavit si vlastní skutečné studio, nebo se dohodnout s někým dalším o pronájmu či spolupráci. 

Dopadlo to tedy tak, že s pomocí komunity vybudujeme úplně nové studio, kde budeme moci natáčet nejen pořad Indian, ale i přidružené pořady Indian Play (Creeprovinky atd.).

2 komentáře:

Firejs řekl(a)...

Docela mě překvapilo, že to šlo až tak rychle... bylo jasné, že tu základní částku vyberete ale tak snad tu hromadu peněz použijete smysluplně a užitečně a bude to na pořadu vidět ;)

Petr Vojtěch řekl(a)...

Tak v to taky doufám :)