neděle 3. února 2013

Ach ty moje neposedné prstíky

Asi jsem měl málo práce nebo nevím proč jsem spolu s Jakubem Zelenkou rozjel nový projekt s názvem Prsty v akci. Nelekejte se! Jde o úplně něco jiného, než jak to na první pohled vypadá. Ve skutečnosti pod tímto zavádějícím názvem není nic jiného než blog o mobilních hrách. Nedávno jsme se s Kubou přistihli, že se nějak často bavíme o mobilních hrách, ale ani jeden o nich nepíšeme (Kuba píše pro Root.cz o linuxových hrách). A slovo dalo slovo a koncept byl na světě - o mobilních hrách netradičně. Celé jsme to pojali uvolněně a s humorem, takže by se čtenář neměl nudit. Články jsou krátké (až na prstolam, který ale chceme vydávat méně), normální recenze se vejde do jedné normostrany, a to by měl být strop. 

Nápad vznikl minulý víkend, od té doby jsme vymýšleli a formulovali nápady, já připravoval grafiku a web a dokonce jsme to celé zvládli s předstihem. Deadline jsme si nastavili na dnešek s tím, že vydávat začneme v průběhu příštího týdne. Nakonec jsme to rozjeli včera a článků máme rovnou několik v zásobě. Nevyhrazujeme se proti žádné platformě (až na přenosné konzole (PSV, NDS...), ty jsou zastoupeny v magazínech), zaměřujeme se na iOS, Android i WP. Nejvíce ale asi bude vidět iPad, protože ho s Kubou oba máme. Já mám pak telefon s WP7, na kterém také hraji, a Kuba má zase Android. Ale ono to stejně skoro všechno vychází multiplatformě. 

Pokud hrajete na mobilu nebo tabletu, tak určitě koukněte. Pokud nehrajete, tak se koukněte taky, alespoň uvidíte, co se dnes vůbec hraje za hry - budete koukat.

2 komentáře:

phob řekl(a)...

hezky pekne, ikdyz to logo me moc nebere, je takove malo herni :).
kazdopadne si me pridej na ipadu do game centra :))))
at je nejaka sranda...
a taky byste mohli zkusit SORTEE :)
Diky :) a drzim palce novemu webu :)

Petr Vojtěch řekl(a)...

Díky! O Sortee samozřejmě vím, v iPadu ho mám a určitě o něm napíšu :)