čtvrtek 9. června 2011

Časoplán

Ozývám se po opravdu dlouhé době. Událo se toho hodně, tak bych něco z toho rád shrnul. Po launch párty Zaklínače 2 následovalo ještě krátké učení na ústní maturitu a ve čtvrtek (19. 5.) jsem šel předvést, co umím. Zkoušení probíhalo z češtiny, angličtiny, dějin umění a technologie. Vše jsem měl za jedna, až na češtinu, kde jsem dostal dvojku. Popravdě, nečekal jsem to, byl jsem vystresovanej, ale při zkoušení to ze mě opadlo. Obzvláště, když jsem si třeba při dějinách vytáhl Renesanci v Itálii. Perfektní téma, o kterém se dá mluvit hodiny. Ukázalo se, že z nepříjemného zkoušení je příjemné povídání a ve stejném duchu se nesla i technologie, kde jsem vytáhl flexotisk a formáty užívané v DTP. Opět skvělé téma, kde člověk dokáže neustále tahat nějaké zajímavosti a informace. Obzvláště, když formátů je spousta. Ústní tedy probíhala v pohodě, za což jsem nesmírně rád. Z praktické jsem dostal rovněž za jedna. 


Během následujícího týdne mě ještě čekalo stříhání videa pro Antixeno, přičemž promítání bude tento pátek, pak se snad bude moc snímek objevit i na internetu. Mimo vlastního videa jsem do dalšího - za naši školu - přidával v AfterFX krev. Bylo to poprvé, co jsem si hrál s trackováním pohybu, maskování a opravdu mě to bavilo. Nejedná se o žádné hollywoodské triky, ale myslím, že polské fantasy jsme překonali :D.


Samozřejmě jsem pracoval na nové řadě Indiana, kde jsem se postaral o vizuál a Fiola z toho udělal šablony pro pořad. Právě teď je v přípravě nové studio, čímž se chceme odlišit od ostatních pořadů na PlayZoneTV. Co si budeme povídat, všechny vypadají stejně a nějaké pozadí na monitoru to nenapraví. Jsem zvědav, co na to řeknou fanoušci, novou grafiku přijali skvěle, nové stránky trochu hůř a studio snad bude v pohodě. Mimo to jsme vysílali komentované přenosy z E3. Sledovanost byla nebývale veliká, zájem ohromný a celkově se tento vysílací maraton povedl. 


Teď před prázdninama mě ještě čekají nějaké přijímačky, abych se taky konečně dostal někam na školu, doufám v povedené maturitní vysvědčení (na výsledky písemných čekáme do 20. 6.) a určitě se ještě objevím v Indianovi. Hodně doufám v to, že si konečně najdeme společně čas s přítulkou a něco podnikneme :). No a 24. s velikou slávou odjíždím na tábor, kde budu mít na starosti oddíl dětí okolo páté třídy. Těším se, že konečně vypadnu někam mimo všechny současné problémy a starosti. Další naplánovanou akcí je společný týden s týmem FiolaSoft, kde opět budeme naplno tvořit nějakou hru.

2 komentáře:

parekvrohlikkju řekl(a)...

Gratuluji k maturitě, jsi borec!

Firejs řekl(a)...

Též se přidávám ke gratulaci ;)